neděle 18. června 2017

Když neumíš napsat nic pozitivního, radši nepiš vůbec...

... to bylo mým heslem poslední dobou. Snažila jsme se být pozitivnější v životě a doufala jsme že to budu schopná přenést i sem. Jenže pokaždé když jsme se rozhodla k napsání čehokoliv, sklouzla jsem k tomu špatnému co se mi stalo, nebo se snažila zrecenzovat něco o čem už si ani nepamatuju jaké mělo vlastnosti. A tak jsme nepsala vůbec. Teď mi to připadá jako ohromná škoda, protože s nástupem na vysokou školu se stal můj život lehce zajímavějším, dokonce jsme se i čas od času dostala mezi lidi!
   Video v reakci na aktuální počasí ^^

Can we appretiate this handsome boy
   Tak a teď můžu opravdu začít psát!
   Od nástupu na vysokou školu jsem se rozhodla že budu "normální", snažila jsem se. Obarvila si vlasy na rezavou, nosila obyčejné oblečení, chodila pít se spolužáky a snažila se interagovat ve společnosti. Ale tak nějak jsem si uvědomila, že jsem prázdná. Když se mě někdo zeptal co vlastně dělám, došlo mi že nedělám nic. Občas jsem si četla, a jinak jsme veškerou energii vynaložila na studium nebo na pokusy zapadnout do studijní skupiny, mezi těch pár lidí co se se mnou bavilo. Ale v průběhu roku jsem si začala uvědomovat že to nemá smysl, většina z těch lidí se přetvařovala stejně jako já a jakmile jsem začala odhalovat své zájmy znovu jsem byla uvržena na okraj společnosti. A tak nemá smysl být něčím čím nejsem, kamarádka ze střední, která se mnou bydlela na kolejích se se mnou bavila i přes to všechno. Se spolubydlící z  jiné fakulty jsem vycházela i přes mé občasné záchvaty hysterie, že se to nikdy nenaučím, že ze mě nic nebude, že nic neumím i přes to že jsem si v jednu v noci pouštěla Yuri on Ice!! Někteří lidé jsou s vámi rádi ať jste jakkoliv zvláštní a těch se držte. Postupně jsem se začala těm lidem vzdalovat, ale zároveň jsem se s některými začala více sbližovat a dokonce jsme společně komentovaly korejská dramata.^^
   Od druhého semestru mi začaly ubývat finance. tak jsem si musela najít brigádu, Po měsíci hledání a pravidelném inventurování přes Dantem jsem začala pracovat ve výtvarných potřebách, Poznala jsem zajímavé lidi, kteří pracovali se mnou a bylo fascinující pozorovat různé zvláštní existence, umělce i neumělce, kteří si nakupovali plátna, peříčka, různé papíry atd. Tím jsem se dostala zpět ke tvoření, na které jsem po neúspěšných talentovkách zcela zanevřela. Namalovala jsem si medúzu na tašku, koupila si plátno (na které jsem teda ještě ani nechytila), spoustu akvarelů se kterými jsem měla tu čest pracovat úplně prvně v životě! A začala jsem znovu něco dělat, i přes nedostatek času.
Můj dream dress forever and ever <3
   Zkouškové bylo poměrně krátké, tentokrát (alespoň s mým rozplánováním zkoušek). Sic jsem jeden zápočet opakovala, ostatní zkoušky jsme dala všechny napoprvé (což je alespoň pro mě úspěch) a tak mám od konce května prázdniny!
   Přes prázdniny jsme se rozhodla zapracovat na fyzičce, tak jsem začala jezdit na kole a kolečkových bruslích, protože to jsou sporty které mi jako jedny z mála nevadí. A poprvé v životě mohu říct že jsem opravdu opálená! Neříkám že bych byla nějak zázračně snědá, ale už nezářím zeleno-bílou do dálky a to je u mě slušný výkon!
   A teď velká novina, příští týden jedu na čtrnáct dní do Itálie. Začala jsem totiž chodit na různé přednášky o cestování a náhodou měla štěstí že spolužačce na poslední chvíli kamarádka zrušila cestu a hledala za ni náhradu. Tak mi prosím držte palce ať mi to vyjde a nic se nám nestane.
   Po návratu z Itálie mě pak čeká ještě lolita sraz. Opravdu, snad po roce, ne-li delší době se znovu vydám na lolita sraz. Koupila jsem si novou sukni a přemýšlím že bych zde přidala i video či článek s pohledem do mého lolitího šatníku, který se za ty roky slušně rozrostl. Tak tedy jsem připravena znovu se navrátit k nošení lolity :D Snad mě to po návratu z Itálie neopustí.
   A jaké máte plány na prázdniny vy?
   Už jste taky někdy podlehli neobvyklým stylům oblékání?
Užijte si zbytek června a v červenci se snad navrátím s dalším článkem.
Přeji pěkný poslech mnou oblíbeného alba Taeyeon (Girls' Generation)

1 komentář:

  1. Gratuluji ke zkouškám! Já o prázdninách (které mi začali před pár dny) plánuji pracovat. A taky se více vídat s lidmi (v sobotu jsem potkala pár velmi milých lidí na pikniku ze skupiny, na jejíž meet up občas dorazím.)

    OdpovědětVymazat

Ještě pořád nekoušu ˇwˇ